top of page

HAKKIMIZDA

LAZANDOZ;  İç Mimari Tasarım ve uygulama başta olmak üzere, Proje Tasarımı, Anahtar Teslim Uygulama, Proje Yönetim ve Kontrolorlüğü gibi alanlarda hizmet veren şirketimiz, bu süre zarfında yurt içi bir çok projeyi hayata geçirmiş, uzun vadeli iş ortakları edinmiştir. Lazandoz tasarım kabiliyetinin özgüveni, doğru iletişim kanalları ve uygulamada sistematik çalışma ilkeleri ile destekleyerek, tecrübe ve saygınlık kazanılabileceğinin bilincindedir.

MİSYON

LAZANDOZ olarak misyonumuz, müşterilerimizin yaşamlarına ilham veren ve yaşamlarını zenginleştiren dönüştürücü iç mekanlar yaratmaktır. Müşterilerimizin yalnızca estetik isteklerini karşılamakla kalmayan, aynı zamanda sağlıklarını, işlevselliklerini ve genel yaşam kalitelerini artıran olağanüstü tasarım çözümleri sunmaya kendimizi adadık. Müşterilerimizle güven, şeffaflık ve kusursuz işçiliğe dayalı kalıcı ilişkiler kurmaya çalışıyoruz. İnovasyona, sürdürülebilirliğe ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızla, yeni endüstri standartları belirlemeyi ve iç tasarım alanında lider bir otorite olarak tanınmayı hedefliyoruz. Gelin birlikte, mekanların hikayeye, hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir dönüşüm yolculuğuna çıkalım.

VİZYON

Vizyonumuz, çevrenizi algılama ve yaşama şeklinize ilham vermek ve onu yükseltmektir. LAZANDOZ olarak, her mekanın anlatılmayı bekleyen kendi hikayesi olduğuna inanıyoruz. Sadece bireyselliğinizi yansıtmakla kalmayan, aynı zamanda yaşam veya çalışma alanlarınızın işlevselliğini ve konforunu artıran olağanüstü iç mekanlar yaratmaya çalışıyoruz. Vizyonumuz üç temel ilke üzerine inşa edilmiştir: yenilik, işbirliği ve zamansız tasarım. Sektörde yeni ölçütler belirleyen yenilikçi çözümler sunmak için sürekli olarak yaratıcılığın sınırlarını zorluyor, yeni malzemeler, teknolojiler ve tasarım konseptleri keşfediyoruz.

bottom of page